Правила PUDRA PHOTOSTUDIO
Photo & Video, Make and Hair Services. Rent
Публічний договір оферти набує чинності з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
Правила використання фотостудії (додаток 1)
Будь ласка ознайомтеся з правилами бронювання та замовленням послуг.
У разі внесення передоплати ви автоматично погоджуєтеся з іх виконанням
 • 1
  Місткість студії

  Максимальна кількість людей в залі 6 осіб разом з фотографом. Якщо більше, то доплата +50 грн за кожну людину.

  Особа, яка бронювала студію і переписувалася або телефонувала до менеджера, є відповідальною за зйомку і за інструктаж з техніки безпеки своїх гостей.

 • 2
  Затримка в приміщенні фотостудії

  При затримці більше, ніж на 5 хвилин оплачується наступна годину в незалежності реальної можливості продовження часу в залі.

 • 3
  Час
  Мінімальний час оренди складає 1 годину. Початком оренди студії вважається заявлений час, який ви забронювали. Після 1 години оренди ви можете подовжити запис від 30 хвилин, якщо немає далі запису за згодою адміністратора.
 • 4
  Година бронювання = 55 хвилин
  Студійний час = 55 хвилин. Тобто клієнт повинен вийти з приміщення фотостудії через 60 хвилин, при цьому залишивши за собою порядок у приміщенні та взявши всі речі з собою. Час витрачений на переодягання, налаштування світла, на відвідування вбиральні, зустрічі гостей, запізнення та інше не зупиняє час оренди.
 • 5
  Збереження порядку
  Адміністратор може заходити у зал за 5-10 хвилин до закінчення зйомки та попереджати про закінчення часу. У разі якщо потрібно більше часу, щоб прибрати приміщення адміністратор може заходити раніше.

  Якщо вам треба спустити фон, то покличте будь ласка адміністратора він допоможе вам з цим.

  Орендований зал здається адміністратору у тому вигляді, який був до цього з правильним розташуванням реквізиту, меблів, декорацій. Тобто в такому ж стані, як його було прийнято орендарем.
 • 6
  Збиток фотостудії
  При нанесенні фотостудії матеріальних збитків орендар зобов'язаний відшкодувати на місці вартість збитку.

  За псування або забруднення майна, реквізиту забронювала час в залі клієнт зобов'язаний виплатити студії всю суму, еквівалентну ринкової вартості ремонту, чищення або заміни.
 • 7
  Передоплата
  Передоплата повинна бути внесена протягом 3 годин з моменту бронювання, в іншому випадку за вами не закріплюється місце.

  Менеджер висилає у робочому інстаграмі або шляхом комунікації через Viber/Telegram реквізити для оплати. Після оплати необхідно в письмовому вигляді надіслати фото чека або скрін оплати. Без підтвердження оплати бронь не є дійсною.

 • 8
  Перенос запису/Повернення коштів
  Після сплати послуги кошти повернути не можна, але ми робимо перенесення вашого бронювання на інший день за умови попередження за 48 годин до запису. У інших випадках це не можливо. Розраховуйте свій час правильно.

  Перенесення бронювання можливо тільки один раз.
 • 9
  Змінне взуття
  Вхід у студію тільки у змінному чистому взутті, студійних капцях або у бахілах.
 • 10
  Фотосесія з тваринами
  За присутність у залі тварин,
  доплата +300 грн.

  Після цього проводиться додаткове прибирання. У разі якщо тварина пошкодила майно, то виплачується компенсація та вартість хімчистки.
 • 11
  Падіння/пошкодження студійного обладнання
  У разі якщо студійне обладнення впало або пошкодилося, то клієнт оплачує штраф у розмірі 1000 грн.

  Якщо є несправності після цього, то зобов'язаний компенсувати вартість діагностики, а також сплатити ремонт.
 • 12
  Пожежні правила безпеки
  Заборонено паління свічок, куріння сигарет та використання інших вогненебезпечних предметів.
 • 13
  Сума передоплати/сплати за оренду студії
  Якщо ви замовляєте у нас тільки оренду студії, тоді передоплата вноситься як 50% від вартості послуги або повністю оплачується студія (100% від вартості).
  Гримерка оплачується повністю.

  3 і більше години бронювання підряд оплачуються повністю.

  Якщо ви закінчили раніше фото/відео зйомку або звільнили зал раніше, то ми не переносимо на інший день/час ваш залишок годин.

  Залишок cуми оплачується в день бронювання або раніше.

  Повернення коштів немає, тільки перенесення на інший день за умови попередження за 48 годин.

  Ви також можете передати/продати/подарувати ваше бронювання іншим особам, якщо за певних причин не зможете скористатися послугою.
 • 14
  Оренда 30 хвилин
  Проводимо такі зйомки в той день, коли у фотографа вже є повноцінна фотосесія (1 год), тоді після неї можемо додати зйомку 30 хвилин. Не надаємо студію в оренду на 5, 15, 20 хвилин.
 • 15
  Форс-мажорні обставини
  Продавець звільняється від визначеної чинним в Україні законодавством відповідальності за повне або часткове порушення надання послуг (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), якщо він доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цих правилах.

  Під форс-мажорними обставинами розуміється непереборна сила.

  Під непереборною силою в цих правилах розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього стосовно Продавця характеру, що виникають без вини Продавця, крім його волі чи всупереч волі чи бажанню Продавця, і які не можна за умови вживання звичайних для цього заходів передбачити і не можна за всієї турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але без обмеження) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування внаслідок блискавки тощо),лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин та обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, військовий стан, воєнні дії, блокади, суспільні хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних чи обмежувальних нормативних актів органів державної влади або місцевого самоврядування, інші законні чи незаконні заборонні, чи обмежувальні заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Продавцем цього або тимчасово перешкоджають такого виконання.

  Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають повному або частковому наданню послуг клієнту (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), то виконання цих послуг припиняється на строк, протягом якого воно неможливе і поновлюється у повному вигляді після того, як зникають форс-мажорні обставини за згодою клієнта.
 • 16
  Не поважне ставлення до співробітників студіі
  Якщо при спілкуванні зі співробітниками студії або онлайн підтримкою ви переходите на особистості і починаєте грубити, ображати у формі нецензурних виражень та інших мало приємних слів та порівнянь, то співробітник має право закінчити з вами розмову та/або перервати зйомку не повертаючи коштів.

  Давайте поважати один одного і поважати кордони один одного.
  Ми за конструктивну критику, але не за образливе ставлення.

  Ви знаєте. що ми завжди йдемо на компроміс, якщо спілкуємося з порядною та доброю людиною.
 • 17
  Заборона вживати алкогольні напої/наркотичні речовини
  У фотостудії заборонено вживати алкогольні напої/наркотичні речовини та знаходитися у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. У разі виявлення таких ознак, адміністратор має право не пустити у приміщення студії клієнта або закінчити зйомку/час оренди студії.
Правила замовлення фото, відео послуг та надання послуг макіяжу та зачіски (додаток 1)
Будь ласка ознайомтеся з правилами бронювання та замовленням послуг.
У разі внесення передоплати ви автоматично погоджуєтеся з іх виконанням
 • 1
  Express-зйомки 30 хвилин
  Проводимо такі зйомки в той день, коли у фотографа вже є повноцінна фотосесія (1 год), тоді після неї можемо додати зйомку 30 хвилин.
 • 2
  Передоплата
  Передоплата повинна бути внесена протягом 3 годин з моменту бронювання, в іншому випадку за вами не закріплюється місце.

  Менеджер висилає у робочому інстаграмі або шляхом комунікації через Viber/Telegram реквізити для оплати. Після оплати необхідно в письмовому вигляді надіслати фото чека або скрін оплати. Без підтвердження оплати бронь не є дійсною.
 • 3
  Час фотосесії
  Фотосесія триває = 55 хвилин. Тобто клієнт повинен вийти з приміщення фотостудії через 60 хвилин, при цьому залишивши за собою порядок у приміщенні та взявши всі речі з собою. Час витрачений на переодягання, налаштування світла, на відвідування вбиральні, зустрічі гостей, запізнення та інше не зупиняє час оренди студії та фотосесії.
 • 4
  Година бронювання = 55 хвилин
  Мінімальний час фотосесії складає 55 хвилин. Початком фотосесії вважається заявлений час, який ви забронювали. Після 55 хвилин фотосесії ви можете подовжити запис від 30 хвилин, якщо немає далі запису за згодою адміністратора фотостудії та фотографа.
 • 5
  Обробка фото
  Фото на обробку обирає фотограф, якщо інше не було обговорено за ініциативою клієнта до початку зйомки.
 • 6
  Перебування на фотосесії сторонніх осіб
  У фотосесії приймають участь тільки участники фотосесії - клієнти. Якщо склад учасників змінюється заздалегіть попередьте про це менеджера. Не дозволяється перебування інших осіб у залі фотостудії, коли проводиться зйомка фотографа та моделі, оскільки це шкодить робочому процесу. Тому будь ласка залишайте своїх подружок, друзів, батьків, коханого, тварин дома або у залі очікування, якщо вони не є участниками фотосесії.
 • 7
  Видача ісходників
  Фотограф може видати ісходники, весь відзнятий матеріал за час фотосесії, якщо ви попередите про це до початку зйомки.
 • 8
  Макіяж та укладка на фотосесію
  Любі дівчата! На підготовку образу йде 1,5-2 години в залежності від довжини волосся. Тому в цей пакет входять нескладні накрутки, випрямлення, хвиля, надання об'єму. За цей час ми не зможемо зробити складні зачіски, плетіння. Якщо у вас є бажання зробити зачіску у форматі пучка, плетіння або інші складні варіанти, то напишіть менеджеру з яким ви спілкуєтеся про це до початку фотосесії за пару днів, при наявності вільного місця та часу ми зможемо реалізувати ваші ідеї. Звертаємо вашу увагу, що на складні варіанти діє дорожчий прайс. Вартість можна дізнатися у менеджера, коли ви відправите приклад укладки/зачіски яку ви хочете зробити.
 • 9
  Укладка або зачіска на довжину волосся нижче лопаток
  Мається на увазі 6 довжина. Вартість буде збільшено на +400 грн. По часу робота з такою довжиною займає 1,5-2 години.
 • 10
  Право публікування фото
  Фотостудія та фотограф вправі публікувати фото клієнта зроблені на фотосесії, у випадку оголених кадрів чи ню зйомок потрібен дозвіл.

  У разі якщо ви хочете зберегти конфіденційність зйомки, доплата складає +20% від вартості послуги, що ви замовили. Попереджайте про це до початку зйомки.
 • 11
  Термін обробки фото
  Термін обробки фото 14 днів. Можливі затримки, якщо зйомка проводиться у вихідний день або це високий сезон зйомок, наприклад новий рік, 8 березня. Якщо фото обирає клієнт, то 14 днів рахуються з дня коли клієнт обрав фото на обробку.
 • 12
  Термінова обробка фото
  Обробка до 7 днів здійснюється з доплатою +800 грн.
 • 13
  Перенос запису/Повернення коштів
  Після сплати послуги кошти повернути не можна, але ми робимо перенесення вашого бронювання на інший день за умови попередження за 48 годин до запису. У інших випадках це не можливо. Розраховуйте свій час правильно.

  Перенесення бронювання можливо тільки один раз.
 • 14
  Порушення правил співробітництва
  Фотограф та Візажист не має права працювати з клієнтом напряму. Тому будь ласка не запитуйте контакти після зйомки. У випадку такого співробітництва фотограф/візажист перестають працювати з фотостудією назавжди.
 • 15
  Фотосесія з тваринами
  За присутність у залі тварин,
  доплата +300 грн.

  Після цього проводиться додаткове прибирання. У разі якщо тварина пошкодила майно, то виплачується компенсація та вартість хімчистки.
 • 16
  Сума передоплати/сплати за послуги фотографа/візажиста

  Гримерка оплачується повністю.

  Послуги фотографа та візажиста, оренди студії бронюються тільки при передоплаті 50% від прайсу. Залишок оплачується у день зйомки або раніше. Виїзд візажиста на вашу локацію оплачується додатково як таксі у дві сторони. Виїзд фотографа за межі Києва оплачується додатково як таксі у дві сторони.

  Повернення коштів немає, тільки перенесення на інший день за умови попередження за 48 годин.

  Ви також можете передати/продати/подарувати ваше бронювання іншим особам, якщо за певних причин не зможете скористатися послугою.
 • 17
  Закінчення зйомки раніше
  Якщо ви закінчили раніше фото/відео зйомку або звільнили зал раніше з особистих причин, то ми не переносимо на інший день/час ваш залишок годин.
 • 18
  Сертифікати
  Після сплати за подарунковий сертифікат, кошти не повертаються. У разі якщо особа, якій ви подарували сертифікат не може його використати, то вона може передарувати його іншій особі, при цьому попередивши нас про це.

  Всі фотосесії за сертифікатами проводяться тільки за наявності їх у фізичному вигляді, у разі якщо у вас його не буде, ми можемо відмовити у наданні послуг.

  Попередньо особа показує його адміністратору і залишає його в фотостудії, не забирає з собою.

  Якщо ваш термін сертифіката прострочився, то ви можете записатися на фотосесію, доплативши при цьому 50% від вартості сертифікату. Сертифікати, які закінчилися більше ніж 3 місяці тому відновленню не підлягають. Продовжити їх не можна.
 • 19
  Форс-мажорні обставини
  Продавець звільняється від визначеної чинним в Україні законодавством відповідальності за повне або часткове порушення надання послуг (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), якщо він доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цих правилах.

  Під форс-мажорними обставинами розуміється непереборна сила.

  Під непереборною силою в цих правилах розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього стосовно Продавця характеру, що виникають без вини Продавця, крім його волі чи всупереч волі чи бажанню Продавця, і які не можна за умови вживання звичайних для цього заходів передбачити і не можна за всієї турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але без обмеження) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування внаслідок блискавки тощо),лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин та обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, військовий стан, воєнні дії, блокади, суспільні хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних чи обмежувальних нормативних актів органів державної влади або місцевого самоврядування, інші законні чи незаконні заборонні, чи обмежувальні заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Продавцем цього або тимчасово перешкоджають такого виконання.

  Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають повному або частковому наданню послуг клієнту (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), то виконання цих послуг припиняється на строк, протягом якого воно неможливе і поновлюється у повному вигляді після того, як зникають форс-мажорні обставини за згодою клієнта.
 • 20
  Не поважне ставлення до співробітників студіі
  Якщо при спілкуванні зі співробітниками студії, з фотографом, візажистом або онлайн підтримкою ви переходите на особистості і починаєте грубити, ображати у формі нецензурних виражень та інших мало приємних слів та порівнянь, то співробітник має право закінчити з вами розмову та/або перервати зйомку не повертаючи коштів.

  Давайте поважати один одного і поважати кордони один одного.
  Ми за конструктивну критику, але не за образливе ставлення.

  Ви знаєте. що ми завжди йдемо на компроміс, якщо спілкуємося з порядною та доброю людиною.
 • 21
  Вирішення спорів
  До початку фотосесії менеджер фотостудії надає анкету-бриф, де ви можете вказати всю інформацію/побажання щодо відео/фото зйомки.

  Фотограф працює згідно заповненої анкети. Якщо у вас змінилися ідеї або кількість людей на зйомці попередьте про це зазделегідь.

  Перед оплатою зйомки/послуги ви можете ознайомитися з правилами надання послуг, портфоліо фотографа/візажиста і тоді зробити оплату.

  У разі якщо вам не сподобався результат зйомки/надання послуг ми не робимо повернення коштів і не додаємо додаткові послуги у вигляді перезйомки. Оскільки клієнту були надані послуги у повному розмірі, з прикладом яких він ознайомився до того як оплачував послуги.
Для броні студії або замовлення фотосесії пишіть в Viber, Telegram або телефонуйте

+38 (095) 026 25 50
pudrastudio3@gmail.com