Правила використання студії
Будь ласка ознайомтеся з правилами бронювання та замовленням послуг.
У разі внесення передоплати ви автоматично погоджуєтеся з іх виконанням

 • 1
  Місткість студії

  Максимальна кількість людей в залі 6 осіб разом з фотографом. Якщо більше, то доплата +50 грн за кожну людину.

 • 2
  Час
  Мінімальний час оренди складає 1 годину. Початком оренди студії вважається заявлений час, який ви забронювали. Після 1 години оренди ви можете подовжити запис від 30 хвилин, якщо немає далі запису за згодою адміністратора.
 • 3
  Година бронювання = 55 хвилин
  Студійний час = 55 хвилин. Тобто клієнт повинен вийти з приміщення фотостудії через 60 хвилин, при цьому залишивши за собою порядок у приміщенні та взявши всі речі з собою. Час витрачений на переодягання, налаштування світла, на відвідування вбиральні, зустрічі гостей, запізнення та інше не зупиняє час оренди.
 • 4
  Збереження порядку
  Адміністратор може заходити у зал за 5 хвилин до закінчення зйомки та попереджати про закінчення часу. У разі якщо потрібно більше часу, щоб прибрати приміщення адміністратор може заходити раніше.

  Орендований зал здається адміністратору у тому вигляді, який був до цього з правильним розташуванням реквізиту, меблів, декорацій. Тобто в такому ж стані, як його було прийнято орендарем.
 • 5
  Збиток фотостудії
  При нанесенні фотостудії матеріальних збитків орендар зобов'язаний відшкодувати на місці вартість збитку.

  Використання бумажних фонів як "розходніка" можливе з доплатою +250 грн/кв.м.

 • 6
  Передоплата
  Передоплата повинна бути внесена протягом 24 годин з моменту бронювання, в іншому випадку за вами не закріплюється місце.

 • 7
  Перенос запису/Повернення коштів
  Після сплати послуги кошти повернути не можна, але ми робимо перенесення вашого бронювання на інший день за умови попередження за 48 годин до запису. У інших випадках це не можливо. Розраховуйте свій час правильно.

  Перенесення бронювання можливо тільки один раз.
 • 8
  Змінне взуття
  Вхід у студію тільки у змінному чистому взутті, студійних капцях або у бахілах.
 • 9
  Фотосесія з тваринами
  За присутність у залі тварин,
  доплата +300 грн.

  Після цього проводиться додаткове прибирання. У разі якщо тварина пошкодила майно, то виплачується компенсація та вартість хімчистки.
 • 10
  Падіння/пошкодження студійного обладнання
  У разі якщо студійне обладнення впало або пошкодилося, то клієнт оплачує штраф у розмірі 1000 грн.

  Якщо є несправності після цього, то зобов'язаний компенсувати вартість діагностики, а також сплатити ремонт.
 • 11
  Пожежні правила безпеки
  Забонено паління свічок, куріння сигарет та використання інших вогненебезпечних предметів.
 • 12
  Сума передоплати/сплати за послуги фотографа/візажиста

  Гримерка оплачується повністю.

  Послуги фотографа та візажиста бронюються тільки при передоплаті 30% від прайсу. Залишок оплачується у день зйомки або раніше.

  Повернення коштів немає, тільки перенесення на інший день за умови попередження за 48 годин.

  Ви також можете передати/продати/подарувати ваше бронювання іншим особам, якщо за певних причин не зможете скористатися послугою.
 • 13
  Сума передоплати/сплати за оренду студії
  Якщо ви замовляєте у нас тільки оренду студії, тоді передоплата вноситься як 50% від вартості послуги або повністю оплачується студія (100% від вартості).

  3 і більше години бронювання підряд оплачуються повністю.

  Якщо ви закінчили раніше фото/відео зйомку або звільнили зал раніше, то ми не переносимо на інший день/час ваш залишок годин.

  Залишок cуми оплачується в день бронювання або раніше.

  Повернення коштів немає, тільки перенесення на інший день за умови попередження за 48 годин.

  Ви також можете передати/продати/подарувати ваше бронювання іншим особам, якщо за певних причин не зможете скористатися послугою.
 • 14
  Сертифікати
  Після сплати коштів за сертифікат, ми не повертаємо їх. У разі якщо особа, якій ви подарували сертифікат не може його використати, то вона може передарувати його іншій особі, при цьому попередивши нас про це.

  Всі фотосесії за сертифікатами проводяться тільки за наявності їх у фізичному вигляді, у разі якщо у вас його не буде, ми можемо відмовити у наданні послуг.
  Попередньо особа показує його адміністратору і залишає його в фотостудії, не забирає з собою.

  Якщо ваш термін сертифіката прострочився, то ви можете записатися на фотосесію, доплативши при цьому 500 грн.
 • 15
  Форс-мажорні обставини
  Продавець звільняється від визначеної чинним в Україні законодавством відповідальності за повне або часткове порушення надання послуг (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), якщо він доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цих правилах.

  Під форс-мажорними обставинами розуміється непереборна сила.

  Під непереборною силою в цих правилах розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього стосовно Продавця характеру, що виникають без вини Продавця, крім його волі чи всупереч волі чи бажанню Продавця, і які не можна за умови вживання звичайних для цього заходів передбачити і не можна за всієї турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але без обмеження) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування внаслідок блискавки тощо),лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин та обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, військовий стан, воєнні дії, блокади, суспільні хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних чи обмежувальних нормативних актів органів державної влади або місцевого самоврядування, інші законні чи незаконні заборонні, чи обмежувальні заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Продавцем цього або тимчасово перешкоджають такого виконання.

  Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають повному або частковому наданню послуг клієнту (послуг оренди фотостудії або фото та відео зйомки), то виконання цих послуг припиняється на строк, протягом якого воно неможливе і поновлюється у повному вигляді після того, як зникають форс-мажорні обставини за згодою клієнта.
 • 16
  Не поважне ставлення до співробітників студіі
  Якщо при спілкуванні зі співробітниками студії або онлайн підтримкою ви переходите на особистості і починаєте грубити, ображати у формі нецензурних виражень та інших мало приємних слів та порівнянь, то співробітник має право закінчити з вами розмову та/або перервати зйомку не повертаючи коштів.

  Давайте поважати один одного і поважати кордони один одного.
  Ми за конструктивну критику, але не за образливе ставлення.

  Ви знаєте. що ви завжди йдемо на компроміс, якщо спілкуємося з порядною та доброю людиною.
 • 17
  Заборона вживати алкогольні напої/наркотичні речовини
  У фотостудії заборонено вживати алкогольні напої/наркотичні речовини та знаходитися у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. У разі виявлення таких ознак, адміністратор має право не пустити у приміщення студії клієнта або закінчити зйомку/час оренди студії.
Для броні студії або замовлення фотосесії пишіть в Viber, Telegram або телефонуйте

+380 97 581 3757
pudrastudio3@gmail.com